قبل و بعد

Plastik Cerrahi İçin En Çok Sorulan Sorular

Hastalar en az 16-18 yaşına kadar beklemeli ve hasta kemik yapısını tam olarak olgunlaştırana kadar rinoplasti yapılmamalıdır çünkü o yaşta yüz büyümesinin% 90'ı tamamlanmıştır. Ayrıca hastanın doğru karar vermesi için 18 yaşına kadar beklemek daha uygundur.
Üst ve alt göz kapağı ameliyatları 35-70 yaşları arasında rahatlıkla yapılmaktadır. Genetik faktörler genç yaşta göz kapağı sorunlarına neden olabileceğinden 20 yaşından sonra göz kapağı ameliyatı yapılabilir.
Tam normal hayata dönmeniz operasyondan 2-3 hafta sonra olacaktır. İki ay sonra egzersize dönebilirsiniz.
Uyluklar, kalçalar, karın, bel, kollar, sırt, iç bacaklar, göğüs kafesi bölgesi, yüz (yanaklar, çene ve boyun), bacaklar ve ayak bilekleri.
Liposuction bir kilo verme prosedürü değildir; Obeziteyi tedavi edemez, uygun diyet ve egzersizin yerini tutamaz. Bacaklarda, uyluklarda ve kalçalarda oluşan selüliti veya sarkmış ciltleri tedavi etmek için etkili bir tedavi tekniği değildir. Liposuction'ın başarısı büyük ölçüde önceliklerinize ve sorunun türüne bağlıdır Konsültasyon sırasında fikriniz konusunda net olmalısınız. Sağlığınız, talepleriniz ve yaşam tarzınız hakkında bazı sorular sorulacak.
WhatsApp