Hollywood Smile

Hollywood gülüşü ve Tasarımı, gülme esnasında dişlerden veya diş etlerinden kaynaklı orantısızlık, şekil bozukluğu veya kötü bir görüntü oluşuyor ise bu bozukluğun ne şekilde giderilebileceğinin planlanması işidir.  Hollywood gülüşü için kliniğine başvuran hastaya yapılacak olan estetik diş hekimliği uygulamalarının planlandığı ve bu planlamanın tamamının bilgisayar üzerinde yapıldığı uygulamayı Dijital Gülüş Tasarımı denir.

Hollywood Gülüşü Neden Uygulanır?

Başarılı bir gülüş estetiği uygulamasından sonra kişilerin öz güvenle gülebilmesi çok önemli bir değerdir. Kliniklerimizde yapmış olduğumuz gülüş estetiği uygulamalarından elde ettiğimiz deneyimlere göre gördük ki hastalarımız güzel bir gülüşe sahip olduktan sonra onu kaybetmemek için ağız bakımlarına çok daha fazla bir önem vermeye başlamışlardır.

Hollywood Gülüş Tasarımı Yaptırmadan Önce Bilinmesi Gerekenler?

Bu durumda hastalarımızın bilmesi gereken en önemli şey gülüşünü neden beğenmediğidir. Aslında gülüş tasarımı da bu sorunun masaya yatırıldığı ortamdır. Bazı durumlarda hastalar ile fikir ayrılıklarına düşebiliyoruz ama unutulmamalıdır ki her gün onlarca hastamıza Hollywood gülüş estetiği uygulamaları yapmaktayız, diş doktoru olmanın vermiş olduğu bir tecrübe olarak da yapılacak işlemin sonrasında ağız içinde nasıl görüneceğine, kişinin gerekli fonksiyonlarını nasıl yerine getirebileceğini biz daha iyi biliyoruz.  Bu noktada hastalarımızdan istediğimiz hekimlerinin önerilerinin dışına çok fazla çıkmakta ısrarcı olmamaları.

WhatsApp