Vücut Germe

Vücut germe, hastanın karnını, poposunu, uyluklarını ve kalçalarını yeniden şekillendiren cerrahi bir işlemdir. Son yıllarda en popüler plastik cerrahi prosedürlerinden biridir.

Bu operasyon çok miktarda kilo kaybıyla deformasyona neden olan fazla yağın derinin ve yağın cerrahi olarak çıkarılmasını içerir. Birçok plastik cerrah karın germe operasyonu ile birlikte vücut kaldırma, kalça ve uyluk germe yapabilir.

Vücut Germe Tedavisi

İki ayrı teknoloji olan Ultrason ve radyofrekans enerjisini bir arada barındıran BTL Exilis Elite cihazı vücut ve yüz bölgelerine ayrı ayrı uygulanır. Ağrısız ve acısız olan bu cihaz, ultrasonun mekanik enerjisi ile radyofrekans enerjisini güçlü bir şekilde birleştirerek aynı anda bağ dokusuna gönderir. Kollajen üretimini tetiklemek için bu teknoloji ile bağ dokusu derinden yüzeye kadar ısıtılır. Böylece kolajen üretimi tetiklenir. Aynı zamanda cildimizin elastikiyetini sağlayan elastin lifleri de sıkılaştırılır. Ciltte saten etkisi yarattığı için saten yüz ve vücut germe cihazı olarak adlandırılır.

WhatsApp