Öncesi ve Sonrası

Saç Ekimi İçin Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyattan sonra yaklaşık 5 ila 10 gün sürer. 30. Günde ekilen saçlarınız dökülür. 90. Günde tekrar çıkmaya başlar. 6-12 ay da saçlarınızın çıkması tamamlanır.
Kliniğimiz Sedasyon Yönetimi, Vip Konfor, Gelişmiş Teknoloji ve Özel Danışman hizmeti sağlamaktadır.
Hastadan hastaya farklıdır. Görüşme sırasında, size ikinci bir seansa ihtiyaç duyup duymayacağınız saç ekim uzmanımız tarafından değerlendiriliyor.
Eğer sedasyon ile uyutulacaksanız ameliyattan önceki gece yarısından sonra yemek, su, şeker, sakız, pastil gibi hiçbir şey yemeyin ve içmeyin. Tişört giymeyin, onun yerine gömlek giyin.
Tüm hastalarımıza yapması ve yapmaması gerekenler için talimatları yazılı şekilde veriyoruz. Kaybetmeniz durumunda www.ibrahimmedicalservices.com adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Yaklaşık 6-8 saat sürer; Hastamız işlem sırasında öğle yemeği molası veriliyor.
Öncesinde doktorunuza danışınız. Lütfen ilaçlarınızı da yanınızda getirin, nasıl kullanacağınıza doktorunuzun önerisi üzerine tekrar planlama yapılacaktır.
Hastalarımızın ameliyattan sonra 3 gün dinlenmelerini öneriyoruz, ancak ameliyattan bir gün sonra normal hayatınıza dönebilirsiniz.
Anestezi uzmanımız tarafından size verilen sedasyon yöntemi ile herhangi bir ağrı/acı hissetmeyeceğinizi garanti ediyoruz. Eğer sedasyon yöntemini istemezseniz; lokal anestezi kullanarak yapabiliriz.
Alınan köklerin yerine yenisi çıkmaz. Saç ekim uzmanlarımız tarafından FUE yöntemi ile saç kökleriniz homojen bir şekilde alınır. Dolayısı ile gözle görünür bir seyreklik olmaz.
Eğer sıklaştırma için ekim yapılacaksa ya da açıklığınız az ise komple tıraş edilmesine gerek yoktur. Sadece kök alımı yapılacak küçük bir alan tıraş edilir.
WhatsApp