Saç Ekimi

Uzman ekibimiz ile tüm sağlık talepleriniz yüksek başarı oranına sahiptir. Bu başarı bizi tercih eden müşterilerimizin deneyimlerinden yola çıkılarak oluşturulmaktadır.

Saç ekimi; kesik, dikiş süreçlerinin yaşanmaması ve iz oluşması ihtimalini ortadan kaldırmak amacıyla yoğun bir şekilde talep gören ekim yöntemi olmuştur. Her şeyden önce dikkat edilmesi gereken hususlar saç köklerinin sağlıklı ve zarar görmeden kalabilmesidir. Ayrıca saçın kalitesini korumak da en doğru ve sağlıklı ekim sürecini sağlamaktadır

Saç ekimi operasyonlarında kullanılan doğada doğal safir elementinin kristal taşından elde edilen özel cerrahi alet ile kanalların açılması yöntemidir.

Cilt dokusuna metal slite nazaran daha az zarar verdiği için, kanamayı azaltmak ile birlikte, iyileşme süresi azaltır ve daha sık ekim yapılmasını sağlar.

Saç köklerinin transfer edileceği alana hastanın saç köklerinin boyu ve kalınlığı göz önünde tutularak uygun büyüklüğe sahip safir uç kullanılarak 40-45 derecelik açı ile köklerin yerleştirileceği delikler açılır.

Diğer Hizmetlerimiz

  • Harvesting Hair Transplant Methods
  • Fue Hair Transplantation
  • Sapphire Fue Hair Transplantation
  • DHI – Choi Hair Transplantation
  • Transplantation Whitout Haircut
  • Beard Transplantation
  • Moustache Transplantation
  • Eyebrow Transplantation
  • Eyelash Transplantation
  • Women Hair Transplantation

Öncesi ve Sonrası

Saç Ekimi 45 – TR
Saç Ekimi 44 – TR
Saç Ekimi 43 – TR
Saç Ekimi 42 – TR
Saç Ekimi 41 – TR
Saç Ekimi 40 – TR
Saç Ekimi 39 – TR
Saç Ekimi 38 – TR
Saç Ekimi 37 – TR
Saç Ekimi 36 – TR
Saç Ekimi 35 – TR
Saç Ekimi 33 – TR
Saç Ekimi 32 – TR
Saç Ekimi 31 – TR
Saç Ekimi 30 – TR
Saç Ekimi 29 – TR
Saç Ekimi 28 – TR
Saç Ekimi 27 – TR
Saç Ekimi 26 – TR
Saç Ekimi 25 – TR
Saç Ekimi 24 – TR
Saç Ekimi 23 – TR
Saç Ekimi 22 – TR
Saç Ekimi 20 – TR
Saç Ekimi 19 – TR
Saç Ekimi 18 – TR
Saç Ekimi 17 – TR
Saç Ekimi 16 – TR
Saç Ekimi 15 – TR
Saç Ekimi 14 – TR
Saç Ekimi 13 – TR
Saç Ekimi 12 – TR
Saç Ekimi 11 – TR
Saç Ekimi 10 – TR
Saç Ekimi 9 – TR
Saç Ekimi 8 – TR
Saç Ekimi 7 – TR
Saç Ekimi 6 – TR
Saç Ekimi 5 – TR
Saç Ekimi 4 – TR
Saç Ekimi 3 – TR
Saç Ekimi 2 – TR
Saç Ekimi 1 – TR

Saç Ekimi İçin Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyattan sonra yaklaşık 5 ila 10 gün sürer. 30. Günde ekilen saçlarınız dökülür. 90. Günde tekrar çıkmaya başlar. 6-12 ay da saçlarınızın çıkması tamamlanır.
Kliniğimiz Sedasyon Yönetimi, Vip Konfor, Gelişmiş Teknoloji ve Özel Danışman hizmeti sağlamaktadır.
Hastadan hastaya farklıdır. Görüşme sırasında, size ikinci bir seansa ihtiyaç duyup duymayacağınız saç ekim uzmanımız tarafından değerlendiriliyor.
Eğer sedasyon ile uyutulacaksanız ameliyattan önceki gece yarısından sonra yemek, su, şeker, sakız, pastil gibi hiçbir şey yemeyin ve içmeyin. Tişört giymeyin, onun yerine gömlek giyin.
Tüm hastalarımıza yapması ve yapmaması gerekenler için talimatları yazılı şekilde veriyoruz. Kaybetmeniz durumunda www.ibrahimmedicalservices.com adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Yaklaşık 6-8 saat sürer; Hastamız işlem sırasında öğle yemeği molası veriliyor.
Öncesinde doktorunuza danışınız. Lütfen ilaçlarınızı da yanınızda getirin, nasıl kullanacağınıza doktorunuzun önerisi üzerine tekrar planlama yapılacaktır.
Hastalarımızın ameliyattan sonra 3 gün dinlenmelerini öneriyoruz, ancak ameliyattan bir gün sonra normal hayatınıza dönebilirsiniz.
Anestezi uzmanımız tarafından size verilen sedasyon yöntemi ile herhangi bir ağrı/acı hissetmeyeceğinizi garanti ediyoruz. Eğer sedasyon yöntemini istemezseniz; lokal anestezi kullanarak yapabiliriz.
Alınan köklerin yerine yenisi çıkmaz. Saç ekim uzmanlarımız tarafından FUE yöntemi ile saç kökleriniz homojen bir şekilde alınır. Dolayısı ile gözle görünür bir seyreklik olmaz.
Eğer sıklaştırma için ekim yapılacaksa ya da açıklığınız az ise komple tıraş edilmesine gerek yoktur. Sadece kök alımı yapılacak küçük bir alan tıraş edilir.

WhatsApp